heavy-r hilda g tribute video.

milf hd

Klimatyzacja

klimatyzacjaKorzystamy w pełni automatycznego urządzenia firmy NORTH CAPE. Serwisując klimatyzacje urządzenie przeprowadza próbę szczelności a następnie uzupełnia układ odpowiednią ilością UV, oleju i czynnika R134a. Na zakończenie każdy klient otrzymuje wydruk z parametrami poszczególnych etapów serwisu klimatyzacji Powyższy serwis klimatyzacji przeprowadza się maksymalnie co 2 lata lub wtedy gdy efektywność chłodzenia znacząco spada.

Jak poprawnie ustawić klimatyzację? Przejście z gorącego otoczenia do zimnego jest dla naszego ciała szokiem termicznym.

PAMIĘTAJ! ZMIENIAJ TEMPERATURĘ POWOLI ABY TWÓJ ORGANIZM MÓGŁ SIĘ PRZYZWYCZAIĆ DO NOWYCH WARUNKÓW. UNIKNIESZ SZOKU TERMICZNEGO I KATARU!

Krótkie podróże. Jeżeli przebywasz w samochodzie max kilkadziesiąt minut Badania wskazują, że użytkownicy klimatyzacji samochodowej, którzy wsiadają do samochodu na maksymalnie kilkadziesiąc minut, najlepiej sie czują gdy temperatura obniża się o 7 stopni celsjusza względem temperatury na zewnątrz samochodu. Czyli jeżeli przebywamy na zewnątrz samochodu to nasz organizm przyzwyczaja się do temperatury jaka tam panuje np 25 stopni. Wsiadając do samochodu ustawmy temperaturę o 7 stopni niższą czyli 18 stopni. Wtedy nie powinniśmy się rozchorować ani czuć sie niekonfortowo. Długie podróże. Jeżeli w samochodzie spędzisz kilka godzin bez wychodzenia na zewnątrz W tym przypadku temperaturę możesz ustawić taką jaką tylko chcesz. Pamiętaj jednak aby obniżać ją powoli. Twój organizm musi mieć czas aby się do niej przyzwyczaić.

Dlaczego moja klimatyzacja samochodowa nie działa? Najczęstrzą przyczyną jest zbyt mała ilość czynnika chłodzącego czyli pewnego rodzaju płynu znajdującego się w układzie klimatyzacji. Wtedy wystarczy przywrócenie jego prawidłowej ilości określonej przez producenta samochodu. Innym powodem, może być nieszczelność któregoś z elementów naszej klimatyzacji. Wtedy czynnik chłodzący wylatuje do atmosfery i jego ilość spada do zera lub jest niewystarczająca do uruchomienia klimatyzacji. Zdarza się to raczej w samochodach powyżej 5 lat. Ostatnim z powodów jest zniszczona elektronika, która odpowiada za prawidłowe sterowanie klimatyzacji.

Czym jest Serwis klimatyzacji (napełnianie klimatyzacji)? Samochody wyposażone w układ klimatyzacji co 2 lata wymagają serwisu. Podczas wykonywania takiej usługi sprawdzamy ogólny stan układu i ciśnienie, wymieniamy i uzupełniamy olej UV i czynnik oraz wytwarzamy podciśnienie poprzez które kontrolujemy szczelność i jednocześnie odsysamy wilgoć. Przeprowadzenie serwisu klimatyzacji ma na celu poprawę chłodzenia i konserwację sprzętu. Stąd odkładanie w czasie takiego serwisu skutkuje obniżoną efektywnością działania klimatyzacji aż do całkowitego zaprzestania chłodzenia. Ponadto wzrasta ryzyko wystąpienia różnego rodzaju usterek, które na ogół są bardzo kosztowne.

Im bardziej potrzebna jest klimatyzacja tym bardziej korzystanie z niej poprawia Twoje samopoczucie.

Gdybyś miał sobie wyobrazić, gorący upalny dzień, być może to właśnie teraz jest tak… jakby asfalt się rozpływał… a na zewnątrz panował żar. A Ty siedzisz w samochodzie i wśród 18 stopni Celsjusza jedziesz w jakimś kierunku, w pełni zadowolony i wypoczęty. Bo to właśnie po to, kupiłeś samochód z klimatyzacją aby w pełni komfortowo podróżować. Pomijając różne badania które wskazują na zmniejszoną ilość wypadków w gorące dni kiedy kierowca korzysta z tego wspaniałego urządzenia chłodzącego to klimatyzacja wywołuje w nas dobre samopoczucie i uczucie komfortu. Pewnie nie uwierzysz ale są nieliczne osoby, które rezygnują z tych wszystkich pozytywnych efektów z tak prozaicznego powodu jakim jest na ogół nieszczelność. W ciągu roku jest około 4 miesięcy podczas których klimatyzacja jest potrzebna dlatego mała oszczędność wydaje się być nierozsądna. Serwis klimatyzacji przeprowadza się właśnie po to aby wcześniej zadbać o układ klimatyzacji i nie dopuszczać przedwcześnie do takich sytuacji. Wykonywanie takiego serwisu co 2 lata jest w pełni uzasadnione z czysto praktycznych powodów.

ODGRZYBIANIE OZONEM
– Niszczy bakterie, pleśń – Usuwa zapach dymu papierosowego – Odkaża całe wnętrze samochodu – Nie pozostawia tak jak środki chemiczne tłustej i lepkiej tapicerki

Ozon jest zdecydowanie skuteczniejszą metodą w niszczeniu bakterii i zapachów niż dostępne środki chemiczne. Tym samym, lepszy jest od metody ultradźwiękowej , gdyż w rzeczywistości polega ona jedynie na rozpylaniu środka chemicznego i nie różni się niczym od spray’ów. Dlatego dbając o skuteczność dysponujemy przemysłowym ozonatorem który trzeba przyznać jest efektywniejszy od znanego OZON MAKER’a tak szeroko stosowanego w innych warsztatach. Pamiętajmy że: -ozon w wyższych stężeniach jest szkodliwy dla zdrowia dlatego co najmniej pół godziny wietrzymy samochód.

WYMIANA FILTRA PYŁKOWEGO
Zabrudzony filtr pyłkowy ma ograniczoną skuteczność działania, dlatego jego wymianę warto połączyć z ozonowaniem samochodu. Standardowo zaleca się wymianę 1 raz w roku lub co 10 000 – 15 000 km. Jednakże jeśli jeździmy po piaszczystych drogach bo np. mieszkamy w nowo powstałym osiedlu bez drogi asfaltowej, wydaje się koniecznym nawet częstsza wymiana tego filtra.


xxx movies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress