heavy-r hilda g tribute video.

milf hd

Wulkanizacja

Z jakich maszyn korzystamy? Do wymiany opon potrzebne są między innymi dwa urządzenia. Pierwsze z nich to montażownica, zdejmująca i zakładająca opony na felgi. Drugie urządzenie to wyważarka, której zadaniem jest równomierne rozłożenie ciężaru opony na obręczy. Decydując o zakupie wymienionych maszyn, mieliśmy na uwadze wysoką jakość. Dzięki temu, zyskaliśmy oprócz krótszego czasu wymiany opon, również wyższą dokładność wyważenia kół aż do 5 gram.

Nasze doświadczenie. Usługi wulkanizacyjne są jednym z najcięższych fizycznie obszarów. Dlatego, zgodnie z filozofią naszej firmy w przypadku wymiany opon pracujemy w tempie, które nie nadwyręża organizmu. Zdrowie jest najważniejsze. Beneficjentami tej filozofii jesteście również, Państwo jako nasi klienci, bo dzięki temu otrzymujecie usługę najwyższej jakości.

Po co wyważać? Takie pytanie zadają sobie w szczególności osoby posiadające 2 komplety kół (opona+felga) z których jeden, przeznaczony jest na zimę a drugi na lato. Otóż koła po pewnym okresie eksploatacji czyli przejechaniu kilku tysięcy kilometrów, tracą swoje optymalne wyważenie. Skutki nieprawidłowego wyważenia kół W samochodach osobowych, zazwyczaj montowane są ciężarki o wadze od 5 – 50 gram. Na pozór jest to niewielki ciężar ale przy dużej prędkości siła odśrodkowa zwielokrotnia tę wagę. Obliczono, że 15 gramowe niedoważenie przy prędkości około 110 km/h wzrasta do 4 kg! Skutkiem nierównomiernego wyważenia jest: szybsze zużywanie się elementów zawieszenia, pogorszenie się przyczepności z drogą, ponadnormatywne niszczenie opon oraz drgania na kierownicy. Chociaż te ostatnie mogą być również przyczyną guzów na oponach.

Opony nowe czy używane? Oczywiście nowa opona, ma zawsze lepsze parametry przyczepności na mokrej, suchej czy zaśnieżonej drodze. Jedyny powód dla którego sezonowo zmienia się opony, to właśnie zwiększenie przyczepności. Po drugiej stronie, stoją jednakże względy finansowe, które czasem nie pozwalają na zakup nowego kompletu opon. Mimo to, zawsze miejmy na uwadze wspomnianą przyczepność.

logo_opony


xxx movies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress